Kasy fiskalne

Kasy fiskalne online w Mikołowie

Kasy online Mikołów

1. Co to takiego?

Kasy fiskalne ONLINE są nową kategorią urządzeń fiskalnych, będą one mogły komunikować się, przesyłać dane o transakcjach do Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa KAS. Centralny Rejestr Kas będzie gromadzić szereg danych i informacji m. in. paragony fiskalne, raporty dobowe, dokumenty niefiskalne oraz także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Będą w stanie więc ustalić wysokość podstawy opodatkowania, kwotę podatku należnego, stawkę podatku, rodzaju towaru/usługi, a także czas i miejsce instalacji kasy. Co istotne z punktu widzenia nabywcy towarów i usług, dane ich dotyczące będą anonimowe. Innymi słowy, dane z kas rejestrujących będą stanowiły w praktyce elektroniczny obraz paragonów, na których nie podaje się żadnych informacji dotyczących konsumenta, oprócz numeru identyfikacji podatkowej (NIP) nabywcy, w przypadku gdy nabywca poda ten numer w trakcie dokonywania transakcji.

Repozytorium będzie odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. Prawdobnie kasy będą musiały się łączyć z Repozytorium co dwie godziny, co więcej będzie się to odbywało bez wiedzy użytwkownika.

Więcej o kasach fiskalnych online tutaj.

2. Czy można będzie korzystać z „tradycyjnych” kas?

Jak zaznaczono podczas debaty sejmowej, z kas starego typu będzie można korzystać do momentu wygaśnięcia zezwoleń na ich użycie. Wyjątkiem będą branże narażone na wyłudzenia VAT. Zaliczono do nich m. in branżę paliwową, której przedstawiciele jako pierwsi będą musieli zakupić nowe kasy.

3. Kiedy się pojawią kasy online, i dla kogo one będą?

Gdy ustawa o VAT wejdzie w życie (1 maja 2019), kasy online zaczną obowiązywać od:

1 stycznia 2020 r. dla podatników sprzedających paliwo oraz świadczących usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon;

1 lipca 2020 r. dla świadczenia usług związanych z gastronomią (również sezonowo), hotelarstwem, oraz sprzedażą węgla;

1 stycznia 2021 r. dla podatników świadczących usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów oraz z branży fitness (w zakresie wstępu).

Kasy online są w sprzedaży od maja 2019.

4. A czym kasy online różnią się od tradycyjnych kas?

  • Kasa online zapisuje kopie drukowanych dokumentów w wewnętrznej pamięci, użytkownik nie ma do niej dostępu, jedynie autoryzowany serwis kas.
  • Kasy online będą miały aktualizację oprogramowania zdalnie, na zasadzie automatycznego pobierania z serwera producenta nowej wersji i aktualizacji programu kasy.
  • Każda kasa fiskalna online będzie musiała współpracować z terminalem płatniczym. Ujednolicony protokół komunikacyjny sprawi, że każde urządzenie będzie współpracowało z terminalem na zasadzie podłączenia (plug and play). Podstawowa zaleta automatycznej współpracy to brak błędów przy ręcznym wprowadzaniu kwot do terminala.
  • Na etapie uruchomienia kasy online (fiskalizacji) przekaże do repozytorium dane o sobie i właścicielu kasy, zwrotnie otrzymując przydzielony numer ewidencyjny. W trakcie eksploatacji kasa online będzie przekazywać dane o sprzedaży.
  • Kasa będzie drukowała papierowe paragony, emitując jednocześnie dokument elektroniczny, tzw. e-paragon.

5. Połączenie z internetem.

Użytkownik kasy ONLINE będzie musiał zapewnić kasie dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa będzie mogła łączyć się z Repozytorium.

6. Ulga na zakup nowych kas.

Rekompensata za zakup kas okazała się kwestią, która podzieliła posłów. Zgodnie z projektem podatnicy będą mieli prawo do odliczenia od podatku należnego kwoty wydanej na zakup każdej z kas rejestrujących, w wysokości 90 proc. jej ceny zakupu (bez podatku), nie więcej jednak niż 700 zł. Padła jednak propozycja, by kwotę tę zwiększyć. Komisja finansów, do której trafił projekt po drugim czytaniu w Sejmie, zarekomendowała jednak odrzucenie poprawek opozycji i pozostanie przy kwocie 700 zł.

7. Jak długo można korzystać z dotychczasowej kasy, jeśli nie jest się zobligowanym do posiadania kasy fiskalnej online?

Homologacja kas fiskalnych z elektroniczną kopią paragonów wygasa 31 grudnia 2022 r. Oznacza to, że podatnicy, którzy nie muszą posiadać kas fiskalnych online mogą do tego czasu używać kas z elektroniczną kopią paragonów, aż do momentu wyczerpania się pamięci fiskalnej (czyli co najmniej 5 lat od momentu zakupu). Natomiast homologacja na kasy z papierową kopią paragonu wygasa już 31 sierpnia 2019 r. Do 30 kwietnia 2019 r. można wymieniać zapełnioną pamięć fiskalną w kasach z papierową kopią paragonu. Po upływie tego terminu nie będzie to możliwe – podatnik będzie musiał zakupić kasę z elektroniczną kopią paragonów lub kasę online (tylko na tą drugą będzie mógł otrzymać zwrot).

8. Ważne terminy dla poszczególnych działalności:

Do 31 grudnia 2019 roku ze starych kas będą mogli korzystać: przedsiębiorcy – świadczący naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów; sprzedający benzynę, olej napędowy czy gaz przeznaczonego do napędu pojazdów.

Do 30 czerwca 2020 roku ze starych kasy będą mogły korzystać: placówki gastronomiczne (w tym również te działające sezonowo); przedsiębiorcy oferujący usługi hotelarskie; sprzedający węgiel, brykiet i podobne paliwa stałe wytwarzane z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Do końca grudnia 2020 roku kasy będą musieli wymienić podatnicy świadczący usługi: fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawnicze oraz usług związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu.

9. Dodatkowe informacje o kasach fiskalnych online.

  • Czy kasy bez funkcji online będą mogły być kasami rezerwowymi?

Jeśli jesteś zobligowany do posiadania kasy online, kasą rezerwową również musi być kasa fiskalna online. Natomiast jeśli nie jesteś objęty obowiązkiem posiadania kasy online, twoją kasą rezerwową może być kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu.

  • Czy kasa online będzie drukowała paragony papierowe?

Tak, kasa fiskalna online będzie drukowała paragony papierowe. W tym przypadku nic się nie zmienia – paragon fiskalny w formie papierowej jest dokumentem potwierdzającym dokonanie zakupu przez klienta. Jest również dowodem na zarejestrowanie transakcji na kasie fiskalnej i odprowadzenia od niej podatku. Dodatkowo będzie istniała możliwość otrzymania paragonu ma maila (tzw. e-paragon).

Zobacz też informacje o kasach online.

 

KASY FISKALNE ONLINE MIKOŁÓW, ŁAZISKA, ORZESZE, TYCHY

Kasa fiskjalna Novitus Next

Przedstawiamy Państwu NOVITUS NEXT – system fiskalny następnej generacji.

Novitus Next - Nowoczesna kasa fiskalnaNadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

Zobacz specjalną witrynę www.next.novitus.pl na której dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kasie następnej generacji.

Nowa kasa NEXT w ofercie z usługami w chmurze.

Do oferty dodano nową kasę NEXT z usługami w chmurze. Model marki Novitus jest bowiem technologią, która w istocie składa się z 2 urządzeń: tabletu i kasy fiskalnej.

Oprócz wygody pracy na nowoczesnym, dobrze reagującym na dotyk i przejrzystym ekranie, użytkownik uzyska możliwość precyzyjnej konfiguracji panelu sterowania, zgodnie z własnymi preferencjami oraz potrzebami prowadzonej firmy. Co więcej, będzie miał dostęp do wielu praktycznych aplikacji, zwłaszcza, że tablet modelu next działa w oparciu o znany system Android.  NoviCloud – czyli, jak łatwo się domyślić, opcja umieszczenia niezbędnych danych – np. kopii paragonów zapisanej w formie cyfrowej – w chmurze. A poza tym, możliwość programowania bazy towarowej, kontroli monitoringu bądź nadzorowania stanów magazynowych w trybie online, czyli praktycznie z dowolnego miejsca. Nie trzeba więc chyba wspominać o znakomitej wygodzie przeglądania elektronicznej poczty bądź stron internetowych.

Przede wszystkim jednak kasa  NEXT służy do prowadzenia handlu, ewidencjonowania obrotu i wystawiania dowodów sprzedaży. Ponadto, zachowuje elementy typowe dla technologii sprzedaży. Przykładowo, użytkownicy, którzy nie są pewni co do całkowitego sterowania za pomocą ekranu tabletu, będą mogli skorzystać z dołączonej, solidnej klawiatury – oczywiście, wyposażonej w programowalne przyciski funkcyjne do zapisu skrótów dla danych produktów i usług lub funkcji kasy. Ponadto, przedsiębiorcy uzyskają prosty w obsłudze mechanizm drukujący, opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów, a także różne interfejsy do współpracy z pozostałymi elementami systemu sprzedaży – również bezprzewodowej (WiFi). Warto też dodać, że model  ten obsługuje też faktury VAT.

Kasa Fiskalna Nano z elektroniczną kopią

Kasa ma małe wymiary – ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
kasa-fiskalna-novitus-nano-e,281,450x450Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych karcie pamięci SD, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC.

Polecamy urządzenia firmy novitus .

Kasy Fiskalne zmiana stawek VAT

Autor: Marta Wysocka-Fronczek
Źródło: Monitor Księgowego oraz http://mojafirma.infor.pl

Z początkiem 2011 r. zaczną obowiązywać nowe stawki VAT. Przedsiębiorcy, którzy nie będą potrafili wprowadzić do urządzeń fiskalnych stawek obowiązujących od nowego roku, nie będą mogli sprzedawać towarów lub świadczyć usług od 1 stycznia 2011 r.

Zgodnie z rządowym planem na podstawowe produkty żywnościowe, książki i czasopisma specjalistyczne będzie obowiązywała stawka 5%. Na 8% został ustalony podatek m.in. na budownictwo mieszkaniowe, leki oraz niektóre media. Podstawowa stawka VAT będzie wynosiła 23%. Warto dodać, że wprowadzenie stawek 3%, 8% i 23% może wydawać się niewielką zmianą, jednak przy braku odpowiednich działań na pewno będzie odczuwalne przez wszystkich podatników, w tym szczególnie przez tych, którzy posiadają kasy fiskalne. Jak podkreśla Ministerstwo Finansów, odnosząc się do problemu związanego z wprowadzaniem nowych stawek podatkowych VAT w kasach rejestrujących, kasy te są technicznie przygotowane do takiej operacji. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z 28 listopada 2008 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące, oraz warunków ich stosowania (Dz.U. Nr 212, poz. 1338) kasy rejestrujące powinny umożliwiać ewidencjonowanie obrotów i kwot podatku należnego nawet w warunkach wprowadzenia 7 stawek podatkowych oraz dawać możliwość dokonania 30 zmian stawek. W praktyce wielu podatników posiadających kasy fiskalne napotka duże kłopoty w związku z wprowadzeniem nowych stawek VAT w swoich urządzeniach rejestracyjnych.

W 2011 r. wydruk z kasy tylko z nową stawką VAT

Od 1 stycznia 2011 r. żaden podatnik nie będzie mógł sprzedać ani świadczyć usługi ze starą stawką VAT. Na paragonie i w pamięci kasy fiskalnej będzie musiała być wybita nowa stawka VAT. Jeśli byłoby inaczej, to podatnik będzie się musiał liczyć z karami finansowymi, gdyż dopuści się przestępstwa karnoskarbowego (art. 62 k.k.s.). Warto dodać, że nie będzie tu żadnego okresu przejściowego, tzw. dostosowawczego, na wprowadzenie nowych stawek VAT w kasach fiskalnych. I tutaj pojawia się problem. Otóż zmian w oprogramowaniu kas fiskalnych nie można wprowadzić z wyprzedzeniem. Zmiany do oprogramowania w kasach rejestrujących można wprowadzić dopiero po 31 grudnia 2010 r., gdy zamknie się dany rok podatkowy i gdy przestaną obowiązywać dotychczasowe stawki podatku od towarów i usług. W związku z tym w przypadku 1,5 mln kas fiskalnych1 trzeba będzie dokonać tych zmian w nocy z 31 grudnia 2010 r. na 1 stycznia 2011 r. To może spowodować kłopoty, bo nie wszyscy specjaliści kas rejestrujących będą chcieli wtedy pracować. W takich przypadkach podatnikom pozostanie uważna lektura instrukcji obsługi kasy rejestrującej i samodzielne wprowadzenie zmian lub ściągnięcie ze strony internetowej producenta update do oprogramowania kasy rejestrującej zawierające już ustawienia nowych stawek VAT. W tym momencie pojawia się inny problem. Wielu podatnikom może się nie udać samodzielne wprowadzenie zmian stawek VAT lub prawidłowe wgranie nowego oprogramowania do kasy rejestrującej. Kasa to tylko urządzenie, a w trakcie wprowadzania nowych danych może się coś w niej zawiesić. Wtedy cała operacja zakończy się fiaskiem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla podatników jest wezwanie specjalisty do tego typu prac, aby mieć gwarancję, że wszystko odbędzie się bez komplikacji. Skorzystanie z pomocy specjalisty może być utrudnione ze względu na termin (Nowy Rok), a także na liczbę użytkowników zainteresowanych wprowadzaniem nowych stawek VAT do kas rejestrujących.[…]

Podwyższenie stawek vat tylko tymczasowe

Trzeba jeszcze podkreślić, że zgodnie z zaakceptowanym przez Radę Ministrów „Wieloletnim planem finansów państwa na lata 2010-2013” tymczasowe podwyższenie stawek VAT o 1 punkt procentowy będzie obowiązywać do 31 grudnia 2013 r. A zatem w nocy z 31 grudnia 2013 r. na 1 stycznia 2014 r. podatników będzie znów czekał powrót do stawek VAT w wysokości 3%, 7% i 22%, czyli z modyfikacją stawek podatkowych w ich urządzeniach rejestrujących.

Kasy fiskalne z kopią elektroniczną Novitus sklep w Mikołowie.

Kasa Fiskalna Nano z elektroniczną kopią

małe wymiary – ogromne możliwości!

kasa-fiskalna-novitus-nano-e,281,450x450Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.
Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych karcie pamięci SD, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Szczegóły na stronie producenta kliknij na poniższy link.

Kasa fiskalna nano nie wymaga drugiej rolki papierowej. Polecamy Sprzedaż Kas Fiskalnych Novitus. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeniesienie serwsu po nieistniejącym serwisie kasy. Kasy fiskalne Tychy

Kasy fiskalne Novitus sklep w Mikołowie. Drukarki fiskalne Novitus w Orzeszu

Kasa Fiskalna Novitus Frigo II, Kasa Fiskalna Frigo II+

Kasa fiskalna FRIGO II najlepiej sprawdzi się w małych i średnich punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Kasa ta jest ewolucją w kierunku nowoczesności bardzo popularnego modelu FRIGO, co gwarantuje niezawodność i satysfakcję użytkownika. Szczegóły na stronie producenta kliknij na poniższy link.

Polecamy Sprzedaż Kas Fiskalnych Novitus. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeniesienie serwisu po nieistniejącym serwisie kasy. Kasy fiskalne Tychy i Katowice dla lekarzy i prawników.

Kasy fiskalne katowice kasy fiskalne Novitus

Kasa Fiskalna Novitus Bravo Bazar

BRAVO Bazar to kasa fiskalna przeznaczona do pracy bazarowej, w handlu obwoźnym oraz w mobilnych punktach usługowych. Można ją wykorzystać do rejestracji sprzedaży na bazarze, placach handlowych, straganie, na giełdzie, wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca na dodatkowe urządzenie oraz ograniczony dostęp do zasilania zewnętrznego.

Sprzedaż Tanich kas poniżej 1000zł Kas Fiskalnych Bravo Bazar Novitus. Prowadzimy serwis kas fiskalnych gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenie z obsługi kas.

Kasy i Drukarki fiskalne Polskiego producenta Novitus w Katowice oraz Tychy

Kasa Fiskalna Novitus Mała, Mała Plus

kasa-fiskalna-novitus-mala-plus-e,116,450x450Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) – to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

Tanie kasy fiskalne Novitus – Masła zapewniamy serwis kas fiskalnych Novitus gwarancyjny i pogwarancyjny szkolenie z zakresu obsługi kas fiskalnych.

Tanie Kasy fiskalne Mikołów. Profesjonalny serwis kas fiskalnych Katowice.

Kasa Fiskalna Novitus Soleo, KasaFiskalna Soleo Plus

kasa-fiskalna-novitus-soleo-plus-e,80,450x450Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

 

Kasy do sklepu spożywczego powyżej 300 paragonów dziennie to Novitus Soleo. Serwis kas fiskalnych Novitus, szkolenia, usługi.

sklep i serwis Kas fiskalnych w Katowicach. Najlepsze kasy fiskalne w Mikołowie

Kasa Fiskalna Novitus PS3000 , Kasa Fiskalna PS3000 PLUS , Kasa Fiskalna PS3000 NET

Kasa fiskalna PS3000 net to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą kasą z prawdziwą kartą sieciową oraz największą bazą towarową. Przeznaczeniem PS3000 net są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 net powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.

Kasy do sklepu spożywczego powyżej 300 paragonów dziennie to Novitus PS 3000. Serwis kas fiskalnych Novitus, fiskalizacja,programowanie, szkolenia, usługi.

Gdzie kupić drukarkę fiskalną w Katowicach ? Zapraszamy po kasy , drukarki fiskalne do Mikołowa – kasy i drukarki Novitus

Drukarka Fiskalna Novitus Delio Prime

DELIO PRIME – nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy NOVITUS to najwyższej klasy urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Drukarka fiskalna DELIO PRIME z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu/punktu obsługi. Wysoka wydajność drukarki Fiskalnej DELIO PRIME, szybkość działania (prędkość wydruku 26 linii tekstu/s) i cicha praca zapewniają wysoki komfort obsługi klienta. Dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu nowoczesnego, dwustacyjnego, termicznego mechanizmu drukującego DELIO PRIME jest urządzeniem o niskich kosztach eksploatacji. Dodatkowe złącze USB, które posiada DELIO PRIME to nowy standard komunikacji drukarek fiskalnych wprowadzony przez firmę NOVITUS.

Solidne drukarki Novitus Serwis kas fiskalnych Novitus, fiskalizacja, programowanie, szkolenia, usługi, naprawa.

Jaką drukarkę fiskalna wybrać do sklepu. Niezawodne Drukarki Novitus

Drukarka Fiskalna Novitus Quatro

QUARTO Fiskalna to wysokiej jakości, bardzo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna. Cechy użytkowe drukarki, jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania zapewniające wysoką niezawodność, plasują QUARTO pośród drukarek o najwyższym standardzie w swojej klasie. Drukarka QUARTO sprawdzi się w każdej placówce prowadzącej sprzedaż z użyciem komputera, jednak jej cechy docenią szczególnie duże placówki, o szerokim asortymencie i wysokim obciążeniu pracy punktu kasjerskiego. Wysoka wydajność, bardzo szybki wydruk paragonów i cicha praca zapewniają wysoki komfort obsługi klienta. Dzięki optymalizacji wydruków i zastosowaniu nowoczesnego, dwustacyjnego, termicznego mechanizmu drukującego QUARTO jest urządzeniem stosunkowo tanim w eksploatacji. Pośród wielu funkcji oferowanych przez drukarkę QUARTO znajdziemy funkcję obsługi waluty euro, funkcję przypominania o przeglądach technicznych oraz wiele innych usprawniających funkcjonowanie placówki handlowej. Drukarka wspiera również akceptację kart płatniczych oraz umożliwia wykorzystanie w systemach kart stałego klienta poprzez zaawansowane wydruki potwierdzeń transakcji płatniczych i lojalnościowych. W QUARTO zastosowano alfanumeryczny wyświetlacz dla klienta, który w dwóch liniach po 16 znaków każda wyświetla nazwy sprzedawanych towarów, ich wartość, aktualną sumę do zapłaty, a na zakończenie paragonu wyświetlana jest całkowita suma do zapłaty za zakupiony towar oraz resztę do wydania klientowi

Markowe pewne i sprawdzone drukarki Novitus. Serwis drukarek fiskalnych Novitus.

Na śląsku Tanie drukarki fiskalne tanie kasy fiskalne Novitus

Drukarka Fiskalna Novitus Vento LED

Drukarka Fiskalna VENTO Led jest rozwiniętą wersją drukarki VENTO. W VENTO Led zastosowano duży, obrotowy wyświetlacz diodowy dla klienta, który umieszczony jest na wsporniku. Dzięki niemu niemal w każdych warunkach i w każdym otoczeniu klient bez problemu będzie mógł odczytać kwoty pojawiające się na wyświetlaczu.

Uprawnieni na urządzenia fiskalne

Do serwisowania kas i drukarek fiskalnych potrzeba odpowiednich uprawnień i kwalifikacji. Adee-Soft Computing z Mikołowa posiada od 1996 roku nieprzerwanie ważne i aktualne uprawnienia do prowadzenia serwisu kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych. Co 12 miesięcy odnawiamy wymagane przez u.s. uprawnienia aby być do Państwa dyspozycji. Wielu klientów popadło w poważne tarapaty, kiedy okazało się, że inna firma w której kupili kasę fiskalną czy drukarkę fiskalną nieistnieje. Co w takiej sytuacji zrobić? Przejęliśmy choć nikt nas do tego nie może zmusić obowiązki większości nieistniejącyh już sklepów i serwisów kas fiskalnych z Mikołowa w których to klienci nabyli urządzenia. My jesteśmy realni i wiarygodni możecie Państwo na nas polegać. Sprawdź sam nasze referencje.

Kasy fiskalne, kasy fiskalne Mikołów, kasy fiskalne Tychy,kasy fiskalne Łaziska
kasy fiskalne Mikołów, kasy fiskalne Katowice, kasy fiskalne Mysłowice
kasy fiskalne dla lekarzy, kasy fiskalne dla prawników, serwis Mikołów,
komputery, pogotowie komputerowe.