Naprawa laptopa

Pogwarancyjny serwis notebooków i netbooków – Naprawa laptopów Hp Asus Acer Toshiba Sony Vaio Apple Dell.Naprawa laptopa Katowice. Serwis tabletów na śląsku. Naprawa laptopa Tychy. Pogwarancyjny serwis Laptopa Mikołów.

 

konserwacja laptopaKonserwacja laptopa

Jeśli nie przypadkiem trafiłeś na stronę poświęconą naprawie komputerów może zaciekawi Cię to co piszę. Gdy Twój laptop przegrzewa się, zawiesza, resetuje bądź miga dioda, a notebook się nie uruchamia może to być sygnał, aby zdiagnozować co jest przyczyną blokowania się komputera. Jeżeli usterka wystąpiła samoczynnie pod wpływem ubiegającego czasu, a komputer nie zawiera śladów zalania czy upadku zacznij od wyjęcia baterii w laptopie na kilka minut odłącz zasilanie i spróbuj go ponownie załączyć, to powinno zresetować potencjały nagromadzone w kondensatorach. Oczywiście komputer się nie uruchomi wtedy dopiero możesz włożyć baterię podłączyć zasilanie i spróbować ponownie.

Gdy laptop się przegrzewa i w krótkim czasie obudowa jest gorąca może być zwyczajnie zabrudzony wewnątrz, a jak wiadomo kurz, brud i inne wszelkie zanieczyszczenia nie sprzyja dobremu chłodzeniu komputera. Mając świadomość, że sprzęt nie był dawno czyszczony można oddać go do serwisu, gdzie zostanie przekonserwowany tzn. usunięty brud, kurz, sierść i włosy, zostaną wymienione stare materiały termoprzewodzące na nowe i zostaną nasmarowane łożyska wentylatora. Po takiej konserwacji często temperatura pracy procesora i układu graficznego obniża się – z 90 st. do 40-60 st. co stanowczo pozytywnie wpływa na komfort pracy laptopa oraz wydłuża jego żywotność.

Oczywiście można taki zabieg zrobić samemu w domu trzeba jednak pamiętać, że sprężone powietrze kupowane w sklepach do czyszczenia układu chłodzenia w laptopie przy niewłaściwym kącie naciśnięcia wytwarza duże ilości płynu, który może źle wpłynąć na elementy w środku laptopa. Lepiej jest użyć specjalnego kompresora. Należy oczywiście wcześniej rozebrać komputer i zrobić to od środka, przy wdmuchiwaniu powierza z zewnątrz może dojść do zatkania kanałów chłodzących oraz zablokowanie wentylatora z nagromadzonym kożuchem z włosów, brudu i tłuszczu co niekorzystnie wpłynie na jego dalszą pracę. Jeśli nie jesteś pewien/pewna czy sobie poradzisz zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu komputerowego.

 

naprawa układu BGA Naprawa układu graficznego, BGA, mostka południowego, mostka północnego w laptopach

Jeśli sprawa jest bardziej skomplikowana i czyszczenie nie rozwiązuje problemu przyczyna może leżeć w uszkodzonym jednym z układów BGA, procesorze, pamięci, biosie, układzie zasilania laptopa i wielu innych elementach. Naprawa lub wymiana układu graficznego, procesora, programowanie biosu, wymiana pamięci to znacznie tańsza droga niż wymiana całej płyty głównej, której cena najczęściej kształtuje się w przedziale od 800zł netto, poprzez 1200zł netto, a nawet w przypadku firmy Sony 6500zł netto w czasie gdy programowanie biosu zaczyna się od 30zł netto, wymiana układu BGA 300zł netto do 650zł netto, czy naprawę układu zasilania od 150zł netto. My Polacy z powodów finansowych wolimy często wybierać tańszą opcję, więc wymiana płyty głównej zazwyczaj to ostateczność, później zostaje tylko zakup nowego sprzętu. Przecież nie po każdej kolizji samochodem kupujemy nowe auto.

 

diagnostyka Diagnostyka komputera

Zaczynając od dobrej lokalizacji usterki – diagnostyki, możemy dokładnie określić rodzaj uszkodzenia i zaproponować rozwiązanie lub kilka oraz wycenić precyzyjnie lub założyć zakres w nieprzewidzianych sytuacjach, tak żebyś dokładnie wiedział ile zapłacisz za naprawę komputera. Dobra postawiona diagnoza jest nie do przecenienia. W naszym serwisie stawiamy na szybką i dokładną diagnozę przedstawiamy ją Tobie i Ty decydujesz czy naprawa komputera będzie dla Ciebie opłacalna.

 

czyszczenielaptopaNasz punkt serwisowy mieści się na śląsku, naprawy komputerów wykonujemy ponad 15 lat. To wystarczy aby wyspecjalizować się pogwarancyjnym serwisie laptopów takich marek jak HP ASUS ACER TOSHIBA SONY DELL SAMSUNG LG ACER i wielu innych marek. Firma Adee-soft Usługi Informatyczne istnieje ponad 17 lat gdy notebooków w Polsce było jeszcze niewiele. Jednak idąc za potrzebą serwis komputerów Pc przekształcił się w serwis laptopów znanych światowych marek.

 

komputery i notebooki
komputery i notebooki

Przywrócenie sprawności zestawów komputerowych oraz laptopów – wymiana uszkodzonych części – usuwanie awarii sprzętu komputerowego – programowanie uszkodzonego biosu płyty głównej za pomocą programatora – wymiana uszkodzonych elementów elektronicznych (kondensatory, przepalone rezystory z wyjątkiem rozbudowanych układów scalonych itp.), złącza, sloty, gniazda zasilania znajdujące się na płytach głównych, kartach graficznych i w laptopach firm: Asus, Acer, Gericom, Aristo, Fujitsu-Siemens, Toshiba, IBM (Lenovo), Dell, Hp (Compaq), Sony, Maxdata, LG, Medion, Actina.

 

Pogwarancyjny serwis notebooków i netbooków Katowice Tychy Mikołów – Naprawa laptopów Hp Asus Acer Toshiba Sony Vaio Apple Dell.Naprawa laptopa Katowice. Serwis tabletów na śląsku. Naprawa laptopa Tychy. Pogwarancyjny serwis Laptopa Mikołów.

WYKONUJEMY NA MASZYNACH MARTINA SKOMPLIKOWANE NAPRAWY LAPTOPA.

WYMIANY UKŁADÓW BGA WYMIANY UKŁADÓW GRAFIKI NVIDIA , ATI , MOSTKÓW NA PŁYTACH GŁÓWNYCH W LAPTOPACH

Hp dv, Hp Pavilion, Asus, Acar, Toshiba, MIS, Lenovo, Dell, Apple, Dell, Sony Vaio i innych.

LISTA NAJCZĘSTRZYCH USTEREK W NOTEBOOKACH.

Laptop nie włącza się – czarny ekran.

Laptop się zawiesza. Wolne działanie systemu. Brak reakcji na włączenie laptopa.

Wymiana matrycy LCD Tychy. Rozbita – pęknięta matryca.

Wymiana układu BGA Tychy. Reballing Grafiki Nvidia Tychy.

Wymiana napędu CD DVD BluRay. Napędy do laptopów. Wymiana klawiatury Tychy. Zalana klawiatura. Zalany laptop. Naprawa po zalaniu notebooka. Zalany tablet – naprawa ekranu.

 

Wymiana gniazda zasilana Tychy. Wymiana taśmy matrycy Tychy. Ekran znika po odchylaniu ekranu.Brak podświetlania ekranu. Wymiana inwertera Tychy.Wymiana dysku twardego. Dyski twarde rejon Katowice -Tychy.

serwis notebooków i netbooków Katowice Tychy Mikołów – Naprawa laptopów

Zwiększenie ilości pamięci RAM. Przyśpieszenie laptopa.Usuwanie wirusów Tychy. Zablokowany komputer. Wymiany karty graficznej w laptopie. Karty graficzne NVIDIA oraz ATI Tychy. Wymiana płyty głównej w laptopie. Naprawa płyt głównych. Problem z Windows. Blue Screeny. Niebieski ekran.

TYSKI SERWIS LAPTOPÓW SERWIS POGWARANCYJNY WYKONUJE NASTĘPUJĄCE NAPRAWY W LAPTOPACH FIRMY SONY ACER ASUS HP TOSHIBA MSI LENOVO DELL APPLE

 1. Wymieni zawiasy matrycy w Laptopie firmy Sony Vaio
 2. Wymiana matrycy SONY VAIO – oryginalne matryce lub tańsze zamienniki
 3. Wymiana lub naprawa w HP ASUS ACER Sony Vaio gniazdek zasilania oraz modułów zasilania laptopa
 4. Wymiana matrycy LCD w laptopie asus msi lenovo
 5. Wykona naprawę modułów podświetlania notebooków znanych firm
 6. Naprawa uszkodzonych płyt głównych notebooków Sony Vaio serii PCG , VGN
 7. Wykona naprawę elementów ładowania laptopa hp pavilion hp dv acer sony vaio
 8. Czyszczenia i konserwacja systemów chłodzenia laptopa Sony Vaio
 9. Modernizacja notebooka: zmiany dysków twardych, napędów CD/DVD, pamięci RAM, instalacja i konfiguracja kart WiFi.
 10. Serwis podejmie się wymiany matrycy LED w Laptopie apple dell toshiba a300 a500 , Sony Vaio
 11. Optymalna konfiguracja i instalacja Windows 7 / XP / Vista w celu przyspieszenia działania komputera
 12. Usunie niechciane programy typu Spyware, trojany, wirusy w notebooku asus samsung dell
 13. Wymiana klawiatury w komputrze vaio apple samsung ibm
 14. Wymiana matrycy LED w Laptopie firmy Sony Vaio
 15. Naprawa lub wymiana zasilacza do Sony Vaio hp asus apple toshiba dell

kompetencje serwisu

Grafika_Dell_XPS_M1530-1024x768Wiedza, doświadczenie, park maszynowy,dostęp do części zamiennych podczas napraw komputerów to podstawa od której trzeba zacząć. Na tym polu posiadamy możliwości, umiejętności oraz ogromne doświadczenie, z którego korzystamy podczas naprawy notebooka np. wymiany matrycy w laptopie, naprawy układów zasilania i innych komponentów w technologii ubga , bga , smd , csp. Kompetencje te pozwalają zapewnić naszym klientom zadowolenie z naprawy. Nasze naprawy wykonujemy na najwyższym światowym poziomie. Spora ilość firm prowadzących serwis laptopów w Katowicach Tychach czy innych dużych miastach ogranicza się do stwierdzenia: że uszkodzona jest płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony inwerter, uszkodzony zasilacz itp. i konieczna jest wymiana na nowy. Firma ADEE-SOFT proponuje dokonywanie napraw poszczególnych modułów w komputerze co znacznie redukuje koszty naprawy.

Naprawa notebooków HP po przegrzaniu ukałdu grafiki
Naprawa notebooków HP po przegrzaniu ukałdu grafiki. Pogwarancyjny serwis notebooków i netbooków – Naprawa laptopów Hp Asus Acer Toshiba Sony Vaio Apple Dell.Naprawa laptopa Katowice. Serwis tabletów na śląsku. Naprawa laptopa Tychy. Pogwarancyjny serwis Laptopa Mikołów.

Oto informacje i kontakt w sprawie gwarancyjnych napraw laptopów, notebooków najpopularniejszych marek.

 

 

Gwarancyjny Serwis Laptopów HP: zgłoszenia awarii – kliknij tutaj

Gwarancyjny Serwis Laptopów HP : adresy i kontakty – kliknij tutaj.

Gwarancyjny Serwis Laptopów Toshiba : polecamy Comp Safe Support

Gwarancyjny Serwis Laptopów Asus: Strona serwisowa Asus

Gwarancyjny Serwis Laptopów Acer: Strona serwisu laptopów Acera

Gwarancyjny serwis Laptopów Samsung: Kontakt i informacje

Pogwarancyjny serwis notebooków i netbooków – Naprawa laptopów Hp Asus Acer Toshiba Sony Vaio Apple Dell.Naprawa laptopa Katowice. Serwis tabletów na śląsku. Naprawa laptopa Tychy. Pogwarancyjny serwis Laptopa Mikołów.

Jakie marki laptopów najczęściej naprawiamy

 

Pogwarancyjny serwis notebooków i netbooków. Naprawa laptopów Hp Asus Acer Toshiba Sony Vaio Apple Dell Samsung. Naprawa laptopa Katowice. Serwis tabletów na śląsku. Naprawa laptopa Tychy. Pogwarancyjny serwis Laptopa Mikołów.

 

Serwis pogwarancyjny laptopów Ruda Śląska

Serwis pogwarancyjny laptopów Katowice

Serwis pogwarancyjny laptopów Zabrze

Serwis pogwarancyjny laptopów Bytom

Serwis pogwarancyjny laptopów Sosnowiec

Serwis pogwarancyjny laptopów Chorzów

Serwis pogwarancyjny laptopów Mysłowice

Serwis pogwarancyjny laptopów Katowice

Serwis pogwarancyjny laptopów Jaworzno

Serwis pogwarancyjny laptopów Śląsk

HP Serwis, Laptopów serwis, Serwis Laptopów Katowice. Naprawa notebooków w Rudzie Śląskiej.

Serwis Laptopów, Serwis HP i Serwis laptopów hp. Laptopy HP – naprawa w Katowicach.

Naprawa laptopów hp Katowice, serwis Toshiby w Katowicach. Konserwacja i czyszczenie laptopów.

Laptopów naprawa, Toshiba naprawa. Pogwarancyjny serwis laptopów Katowice, Pogwarancyjny serwis Laptopów Chorzów.

 Zobacz również:

Naprawa Gosników JBL monitorów i telewizorów LCD

NAPRAWA LAPTOPA ACER  http://adeesoft.iap.pl/serwis-laptopow/naprawa-laptopa-acer-katowice

SERWIS LAPTOPÓW MARKI SONY VAIO   http://serwiskomputera.naprawalaptopow.katowice.pl/serwis-laptopow-marki-sony-vaio

WYMIANA MATRYCY W LAPTOPIE   http://www.serwis-laptopow.adeesoft.pl/laptop-naprawa-wymiana-katowice-tychy-mikolow/wymiana-matrycy-w-laptopie-serwis-katowice-naprawa-matrycy-notebook-sony-hp-asus-acer-toshiba-dell-matryce-laptopy.html

CZYSZCZENIE KONSERWACJA LAPTOPA   http://www.serwis-laptopow.adeesoft.pl/laptop-naprawa-wymiana-katowice-tychy-mikolow/czyszczenie-konserwacja-laptopa-przegrzewanie-sie-laptopa-uszkodzony-wentylator-w-notebooku-serwis-laptopa-katowice-naprawa-tychy-mikolow.html

Serwis Laptopów Katowice

serwis notebooków i netbooków Katowice Tychy Mikołów – Naprawa laptopów