Strony internetowe

Kim jesteśmy i dlaczego warto być właścicielem strony internetowej ?

Od 21 lat pracujemy w branży komputerowej w Mikołowie, od czasu udostępnienia w Polsce internetu działamy przy tworzymy strony internetowe dla firm z Mikołowa. Nasza domena to rozwój, nowe technologie, strony responsywne na smartfony. Zajmujemy się kompleksową obsługą poczty internetowej, obsługą domen, utrzymaniem stron www i sklepów internetowych. Tworzymy nowoczesne strony www, blogi, sklepy internetowe, oraz responsywne i mobilne strony www. Dzięki administracji i wsparciu powdrożeniowym zapewniay bezpośredni kontakt z Klientem, w razie potrzeby odwiedzimy Cię w Mikołowie lub przedstawimy Ci propozycję na Twoją stronę www.

strony-www

Projektowanie stron www i sklepów internetowych Łaziska Mikołów Orzesze Tychy

Oto korzyści płyną z posiadania własnej strony internetowej.

Projektujemy strony internetowe dla Was z miast z Mikołowa, Wyr, Łazisk, Orzesza, Katowic, Gostyni, Tychów.

Miło nam zwrócić się do Państwa prezentując naszą ofertę. Posiadanie strony internetowej to pierwszy krok do zaistnienia w sieci. Wiele stron jednak nie potrafi przyciągnąć uwagę klienta. Wykonane przez nas strony internetowe potrafią się wyróżnić spośród wielu innych witryn a przy tym tworzymy strony www na urządzenia mobilne czyli telefony, smartfony, tablety i laptopy, gdyż nie korzystamy z gotowych szablonów a temat strony www i grafika na nią jest tworzona indywidualnie, dzięki temu Państwa strona internetowa będzie odbiegał wyglądem i oryginalnością wykonania. Strony www projektowane przez firmę Adee-Soft cieszą się niepowtarzalnością i oryginalnością wykonania. Warto mieć świadomość, ze strony internetowe, które są rzadko aktualizowane tracą na wiarygodności, dlatego należy ją wzbogacać o nowe treści, zdjęcia, artykuły oraz produkty. Wiemy o tym dlatego zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo od samego początku, administrację serwisu www, niezawodny hosting, stałą opiekę nad stroną internetową, support – pomoc techniczną. Posiadając już stronę www możemy pomyśleć o odpowiedniej jej promocji w internecie
gdyż pozostawiona bez odpowiedniego wsparcia jest niczym cudowna reklama pozostawiona w lesie, jedynie ktoś zapomniał wykarczować drzewa. Aby Państwa strona internetowa nie zaginęła w gąszczu nowych witryn pojawiających się każdego dnia tak aby klienci poszukujący Waszych usług lub sprzedawanych produktów będą z łatwością Was odszukali i złożyli zamówienie wyprzedzając przez to konkurencję. Dobra widoczność w internecie to nie wszystko należy zwrócić szczególną uwagę na wartość merytoryczną strony www gdyż jeśli nie będzie ona na zadowalającym poziomie klient może opuścić Państwa stronę internetową a tego byśmy nie chcieli. Warto również wspomnieć o statystykach odwiedzalności, które można zaimplementować w Waszej witrynie www aby mieć pewność, że nowo stworzona strona www dzięki reklamie w internecie to skuteczna forma zaprezentowania się. Pewnie już o tym wiecie, ze aby dopełnić sprzedaż produktów tradycyjną metodą trzeba posiadać funkcjonalny sklep internetowy. Nowoczesny sklep internetowy to najskuteczniejsza forma sprzedaży w 21 wieku ( stale się rozwija ok 30% co rok ). Posiadając sklep internetowy możemy zapewnić naszym klientom dostęp do produktów bez ograniczeń 24 godziny na dobę bez konieczności płacenia za drogie koszty utrzymania. Sklep internetowy to nowa jakość w prowadzeniu biznesu. Jeśli nie wiecie jak zacząć sprzedaż przez internet, mogą państwo liczyć na naszą pomoc. Potrafimy pomóc w stworzeniu sklepu internetowego z odpowiednią oprawą graficzną indywidualnie dostosowaną do prowadzonej przez Państwo specyfiki sprzedaży. Dzięki współpracy z agencjami reklamowymi możemy pokierować Państwa do właściwej osoby celem przygotowania materiałów reklamowych drukowanych jak wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty, broszury, banery reklamowe do powieszenia itd. Jesteśmy świadomi jak ważne jest przygotowanie właściwej i skutecznej reklamy, wiemy zatem jak podnieść sprzedaż tak aby pieniądze na nie wydane zwróciły się z korzyścią dla państwa. Nasze działania są skierowane na zaufanie i profesjonalizm ( którym obdarzyło nas blisko 2,5 tysiąca zarejestrowanych klientów ). Innowacyjność i wiarygodność różni nas od konkurencji.

Strony internetowe responsywne to właśnie takiej strony możesz potrzebować. Strona responywna automatycznie dobiera rozdzielczość do rodzaju ekranu wyświetlania. Prawidłowo sie wyświetla na ekranach komputerów tabletów i smartfonów. Już nie musisz przewijać jej w prawo i w lewo palcem aby przeczytać tekst a później w dół w górę stale powiększając i pomniejszając – znasz to? Nowy standard stron to taki który na urządzeniach mobilnych przewija sie tylko w górę i w dół jednym palcem ułatwiając nawigację.

 

Realizacje:

Poniżej znajdują się nasze realizacje stron i sklepów internetowych

 

Strony mobilne:

21 kwietnia – Masz firmę chcesz być widoczny nie przegap tej daty.

Od 21 kwietnia firmy, które nie mają stron w wersji na urządzenia mobilne, czyli przystosowanych do wyświetlania na ekranach smartfonów i tabletów, znajdą się niżej w wynikach wyszukiwania.